Oświadczenie KW Patrioci Polska

Szanowni Państwo, Sympatycy Ruchu Patrioci Polska,

Chcieliśmy poinformować wszystkich Państwa, że Ruch Patrioci Polska nie będzie brał udziału w wyborach do Sejmu RP. Liczba podpisów zebranych przez nasz Ruch jest niedostateczna. To jest koniec naszej drogi do wyborów 2023.

Jesteśmy Ruchem młodym, formalnie istniejemy zaledwie kilka miesięcy, przedsięwzięcie zbierania podpisów okazało się dla nas zbyt wymagające, warunki uczestnictwa w wyborach do Sejmu są wyjątkowo trudne, na tym etapie naszej walki niemożliwe dla nas do spełnienia.

Proszę jednak pamiętać, że Ruch Patrioci Polska dopiero powstał i jest to początek naszej drogi w walce o lepszą Polskę. Nie mamy się czego wstydzić, praca którą żeśmy już wykonali, jest olbrzymia.

Udało się nam zorganizować struktury we wszystkich okręgach wyborczych, mamy przedstawicieli we wszystkich dużych miastach, mamy partię polityczną.

W najbliższych kilku dniach przedstawimy Państwu nasze plany na najbliższe miesiące i lata. Zbliżają się wybory samorządowe, planujemy redagowanie Biuletynu Informacyjnego PP i utworzenie Kanału informacyjnego TVPP.

Planowana jest też konwencja partii Patrioci Polska. Liczymy na Wasz udział, na Wasze zaangażowanie się w te projekty. Bez Was wszystkich nie będzie Ruchu Patrioci Polska, to my tworzymy Patrioci Polska i to do nas należy przyszłość Polski.

Dziękuję wszystkim liderom za zaangażowanie w zbiórce podpisów, dziękuję wszystkim, którzy zbierali podpisy, dziękuję wszystkim, którzy złożyli podpisy pod listami Komitetu Wyborczego Patrioci Polska.

KW Patrioci Polska